Yeni bir eve taşınmak: en son sahip olmak gerekir

Yeni bir eve taşınırken, mobilya açısından nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Çeşitli kutuları ambalajlayın ve sıralayın, odaların renklerine karar verin veya zaten döşenmiş bir eve uyum sağlayın. Kısacası, her seferinde farklı az çok ilgili sorunlarla karşılaşmanız gerekir. Ama yeni bir ev döşemek üzereyken, bir evde asla kaçırılmaması gereken 2020'nin yenilikleri nelerdir?

Kalbini kaybetmeden ve çok fazla harcamadan, bir fark yaratmak ve büyük darbe ve faydaya sahip mobilya veya dekoratif aksesuarlar eklemek mümkündür. Yeni bir ev için en son olmazsa olmazları birlikte bulalım!

Konfor kavramını en iyi temsil eden nesnelerden biriyle başlayalım. Kanepe. Kanepelerin mükemmel kalitede olmaları durumunda yıllarca dayanabildikleri ve genellikle farklı tarzda tabakalarla kaplanarak değiştirilebilecekleri bilinmektedir. Ancak, zaman zaman değiştirilmeleri gerekir. Bu nedenle, bir eve taşınmaya karar verdiğinizde, kanepenizi dikkatlice seçin. Aslında, hatırlatmak isteriz ki konfor alanımız için vazgeçilmez olmanın yanı sıra kanepe de iç tasarımda baskın bir unsurdur. Bu nedenle, oldukça tek renkli bir oturma odasına renk ve daha cesur bir stil vermek istiyorsanız, kanepeye odaklanın. Giderken, istediğiniz zaman giyinebilirsiniz!

Ve bugün mini kılavuzumuzun ikinci noktasının odaklanacağı stil ve iç karizma üzerinde. Hanginiz bir sanat aşığı? Evinizi daha da özel kılmak için bir sanatçının en iyi uzmanı olmanıza gerek yok. Yeni evinizi eğlenceli bir dokunuşla açmak için sanat eserlerine odaklanın. Siyah beyaz fotoğrafları sever misin? Onları çeşitli mobilya mağazalarında arayın! Seyahat aşığı mısın? Ziyaret ettiğiniz yerlerin şehir haritalarına bahis yapın! Ve gerçekten abartmak istiyorsanız, vintage pazarlarda, biraz modası geçmiş, ancak kişiliğinizi yansıtan mobilya veya aksesuarları araştırarak hayal gücünüze hava verin! Sonuçta, yeni bir evde yaşamak için, ortam modaya değil, ihtiyaçlarınıza yakın olmalıdır!

Peki mutfak için? Eve taşınır taşınmaz kaçınılmaz unsurlar nelerdir? Bütçe sizin için bir sorunsa, çözüm basittir: tabureler tabureler tabureler! Hem klasik hem de modern bir dokunuşa ek olarak, klasik sandalyelerle çok fazla yer kaplamaktan kaçınabilirsiniz. Dahası, hiç kimse farklı stilleri ve renkleri seçmenizi yasaklamaz. Bunları istediğiniz zaman değiştirebilir ve değiştirebilirsiniz! Aslında, klasik bar taburesi, onu ayırt eden ısıyı kaybetmeden mutfağı daha göz alıcı bir ortam haline getirebilir. Yemeklerinizi arkadaşlarınızla birlikte hazırlayabileceğiniz bir adaya sahip olduğunuz için şanslıysanız, merkeze çarptınız!

Peki, yeni evinizi aramaya hazır mısınız? Şimdi döşemek artık bir sorun olmayacak!

Realigro'da ara

 

  Hesap Realigro

  Haber Bülteni

  • Twitter
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram
  2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
  Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

   Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

   şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
  BB