Kılavuzu ev satıcılar için

bir ev satan zaman Kılavuzu ev sellersThere bol şeylerin dikkate alacaklar. Her şeyden önce, gerekli zihin ki piyasa fiyatı tahriklidir ayı içinde etmektir.

Ev alıcılar iyi fırsatlar aramak, ama satıcı mallarını satışı yüksek getirileri elde edebilirsiniz, güçlü bir sermaye pozisyonu varsa, gerçekten, onlar çok rekabetçi bir fiyata gayrimenkul satmak gerekir. Ev alıcılar yüksek fiyat odaklanmış ve bu nedenle onların mal satmak zorundadır ev satıcılar, düşük fiyata satmak zorunda olabilir. düşük sermaye pozisyonda kendi Mortgage Company ile temasa geçebilirsiniz ve kısa bir satış yapmaya çalıştığınızda Sellers.

Edenler ev satıyoruz onların mevcut ev remodeling yerine yatırım başka bir eve taşınmak satış düşünebilirsiniz daha fazla yer ihtiyacı nedeniyle.

bir ev Satış kolay bir mesele değildir. Bir teklif yaptı sahip Alıcılar satış çekilebilir sonra bile.

Wise satıcı ve emlak acentaları her zaman fayda ve kalite özellikleri ev alıcı hatırlatmak gerekir sırayla, hangi oldukça ev satın yaygın olduğu "alıcının pişmanlık" önlemek için sunuyor. Onlar satılık emlak değerini ve o, konumu ve sosyal neibourhood mevcuttur gibi övünme avantajları vurgulamak gerekir. Önemli bir para yatırmak da etkili bir şekilde satışa alıcı taahhüdü hibe etmektir.

Satıcı ve onların ajanları emlak fiyatı savunmak için çalışmalıyız. Onlar değerleme satılık ev değeri kurulması ile işbirliği yapmalıdır. Bu özelliğin değeri onaylamak ayrıntılara dikkat çekmek gerekir.

Amacıyla başarılı bir işlem kapatmak için dikkatli tamamlanması için belirli bir süre dahil ederek koşulları ve şarta yazmak için gereklidir.

Satılık emlak pazarlama önce, satıcılar için tavsiye sipariş sorunları muayene ile alıcı bir rapor vermeden önce ortaya adresine bir ön inceleme sahip olmaktır.

Neyse, en önemli şey önceden tüm taraflar işlem sürecine katılan bir iletişim planı karar vermek amacıyla herkesin işlem odaklı tutmak ve başarılı bir satış elde bulunmaktadır.

Back Arşiv

  • Feed RSS
  • Twitter
  • Facebook
  • LinkedIn
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB