Paskalya 2010: Avrupa'da kiralık düşük maliyetli özellikleri

Düşük maliyetli uçuşlar ve özel teklifler tatilciler yurtdışı Paskalya gitmek için cesaret vericidir.

Fransa, İspanya, İngiltere ve İtalya gibi Amsterdam, Berlin, Barcelona, Prag ve Budapeşte gibi çeşitli Avrupa kentlerinde en çok tercih edilen destinasyonlar vardır.

Apart otellerden, gezginler için kira konforlu evler geniş bir bulacaksınız. gecelik 50 € Paris başlamak iki kişi için bir daire fiyatları, özel havuzu olan yedi misafirler için bir villa için fiyat / gün 85 € iken. Turistler de çevre dostu ev seçebilirsiniz - Fransa, İngiltere, İspanya, Portekiz, İrlanda ve İtalya - sahibi tarafından çevreye saygı olarak kararlıyız, yerel toplum desteği ve tipik ürünler teşvik. Bir Hampshire 270-380/week ya da 50 milyon avro karşılığında bir çift kişilik oda için iki kişi / gece Asturias bir ekolojik "Posada" (İspanya) küçük bir daire kiralayabilirsiniz.

İtalya'da orada tatilciler için mükemmel indirim Mart sonuna kadar kiralık bir evde kim kitap kaldıktan vardır. Trentino Alto Adige Paskalya tatili için gelen yer. Corvara merkezinde bir bedsit - yakın kayak merkezleri - maliyeti 50 € / gün için fiyat iki düz bir "baita" in odalı bir - bir Alpine sığınak - küçük bir çevre için 140 € ve fiyat mal olabilir süre altı misafirler için-frinedly chalet / kişi 35 € olduğunu.

Toskana başka ideal tatil beldesi ve kira için özellikleri çok çeşitli: birinci katta teras, yüzme havuzu, 18 yüzyıl avcılık villa adacık-meşe ve selvi çevrili olan çiftlik ile taş daireler sunmaktadır.

Toskana biridir en çok aranan İtalya'da yatırım destinasyon sonra, onun haddeleme kırsal ve kültürel zenginliğin güzelliği sayesinde. Yurtdışı yatırımcılar için tatil evleri dönüştürmek için kırsal özellikleri satın alma ilgilendi. Toskana tatilciler için weekenders ve günlük trippers dinlendirici bir atmosfer sunuyor. Bu olağanüstü bir sanatsal ve kültürel mirasa sahiptir şehir ve kasabalarda büyüleyici ev sahipliği yapıyor. İşte sevimli tatlı kokulu üzüm bağları ve hafif haddeleme kırsal yanı sıra bölgede büyüleyici bir kobalt denizi. Altı siteleri - Floransa ve Siena eski şehir gibi UNESCO tarafından Dünya Mirası listesine dahil edilmiştir. Semplicemente Vacanze mükemmel tatil Toskana kiralama fırsatları sunmaktadır.

Apulia de sevgili tatil ve gayrimenkul yatırımları hedef haline gelmiştir. Yurtdışı alıcılar ikinci bir ev kendi yazlık ev olarak kullanmak için satın almak için bir satın-izin yapmak Apulia ve Salento seçiyorsunuz bölgede yatırım veya turizm konaklama tesisi içinde dönüştürmek için.

Apulia ve Salento o mümkündür kırsal taş özellikleri, tarihsel konut, kira için yenilenmiş 18. yüzyıl "Trulli" renkli kırsal ve villa inanılmaz berrak deniz manzaralı içinde şaşırtıcı güzellikteki zeytinlik, güzel evler ile çevrili.

Ischia ve Tyrrenian Deniz, Porto Rotondo Sardunya, Assisi ve Spoleto Umbria barışçıl bölgesinde - İtalya yeşil kalp - çekici yerler tatil ya da sadece bir hafta sonu Paskalya ve yaz geçirmek için vardır.

Aynı zamanda yurt dışında kalmak - Paskalya değil sadece - tamamen ücretsiz tatil için gayrimenkul özelliklerinin değişimi teşvik eden bir şebeke katılarak gereğidir.

Son olarak, bir çok tuhaf konaklama türlerini seçebilirsiniz. Fransa'da - Provence - mümkün € 25 için tipik bir Moğol "yurta" in / gece veya 90 € için şeffaf tavan ile küp şeklindeki ev / gece iki kişi için kalmaktır.

Back Arşiv

  • Feed RSS
  • Twitter
  • Facebook
  • LinkedIn
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB